Metrea: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Economy) |
mNo edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| '''Other Languages''' || Paisonic Coscivian<br>Ibarran Coscivian<br>Lusan Coscivian<br>Yutuxno<br>Varekthari. | | '''Other Languages''' || Paisonic Coscivian<br>Ibarran Coscivian<br>Lusan Coscivian<br>Yutuxno<br>Varekthari. | ||
|- | |||
| '''State Church''' || [[Catholic Church]] | |||
|- | |- | ||
| '''Postal Abbreviation''' || MTR | | '''Postal Abbreviation''' || MTR |