72
edits
m (Text replacement - "Iriquona" to "Netansett") |
m ((added Chrobonsk)) |
||
Line 377: | Line 377: | ||
|style="background: #E1E3E7"|Latin | |style="background: #E1E3E7"|Latin | ||
|style="background: #E1E3E7"|[[Catholic Church|Catholicism]] | |style="background: #E1E3E7"|[[Catholic Church|Catholicism]] | ||
|- | |||
|{{flag|Chrobonsk}} | |||
|[[Sarpedon]] | |||
|Belgrisi | |||
|Constitutional Mixed Monarchy | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|South Slavic | |||
|Suratian | |||
|Occidental Christianity | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Daxia}} | |{{flag|Daxia}} |
edits