7,778
edits
m (→Tanks) |
m (→Artillery) |
||
Line 303: | Line 303: | ||
|TBD | |TBD | ||
|[https://www.chars-francais.net/2015/index.php/154-archives/de-1945-1990/vab/1712-vab-mortier] | |[https://www.chars-francais.net/2015/index.php/154-archives/de-1945-1990/vab/1712-vab-mortier] | ||
| | |||
|- | |||
|[[MILCAR]] {{wpl|AMOS}} {{wpl|Patria AMV|AMV}} | |||
|{{flag|Pelaxia}} | |||
|self-propelled mortar 120 mm | |||
|TBD | |||
|[[File:Patria_AMV_XA-361_AMOS_Kokonaisturvallisuus_2015_02.JPG|thumb|center]] | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits