Discrimination by country: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| {{yes|Common}} | | {{yes|Common}} | ||
| {{yes|Common}} | | {{yes|Common}} | ||
|- | |||
| rowspan=2 | {{flag|Duamacia}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{no|Illegal}} | |||
| {{partial|Varies by crime}} | |||
|- | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Uncommon}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{no|Rare}} | |||
| {{partial|Varies by crime}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan=2 | [[File:HendalarskFlag.png|24px]] [[Hendalarsk]] | | rowspan=2 | [[File:HendalarskFlag.png|24px]] [[Hendalarsk]] |