List of provinces and territories of Alstin: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Provinces) |
m (→Territories) |
||
Line 333: | Line 333: | ||
|Anjiro | |Anjiro | ||
|2,771,058 | |2,771,058 | ||
|- | |||
|PN | |||
|'''[[Pankara]]''' | |||
|Iazriac | |||
|Iazriac | |||
|15,879,635 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category:Alstin]] | [[Category:Alstin]] |