Global City Index: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|[[Valēka]] | |[[Valēka]] | ||
|Alpha ++ | |Alpha ++ | ||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Burgundie}} | |||
|[[Port Diteaux]] | |||
|Alpha ++ | |||
| | |||
|- | |||
|{{Flag|Burgundie}} | |||
|[[Vilauristre]] | |||
|Alpha + | |||
| | | | ||
|- | |- |