List of subdivisions and territories of Urcea: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (→Rectories) |
|||
Line 429: | Line 429: | ||
|[[Madix]] | |[[Madix]] | ||
|55,591 | |55,591 | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [[File:OtiscoFlag.png|125px]] | |||
|OT | |||
|'''[[Otisco]]''' | |||
|Fort St. Francis | |||
|24,401 | |||
| | | | ||
| | | |