IxWiki:OOL: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (jan 14-20) Tag: 2017 source edit |
|||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1202 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 84: | Line 84: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 144 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 112 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 193: | Line 193: | ||
|- | |- | ||
|[[User:Jakee]] | |[[User:Jakee]] | ||
|Oct- | |Oct-23 | ||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 | ||
Line 201: | Line 201: | ||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 | ||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{BronzeLW}} | |||
|1 | |||
|- | |||
|} | |} | ||