IxWiki:OOL: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (june 2-8) Tag: 2017 source edit |
m (jun 9-15) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1319 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 84: | Line 84: | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 166 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
Line 94: | Line 94: | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
|Jun-23 | |Jun-23 | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 97 | ||
|- | |||
| [[User:Kir]] | |||
| Antiquity | |||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 82 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 102: | Line 107: | ||
| 81 | | 81 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | |[[User:Rumahoki]] | ||
| | |Sept-2 | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{ | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 67 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Canespa]] | |[[User:Canespa]] | ||
Line 111: | Line 116: | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}} | ||
|60 | |60 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] |