4,485
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
Nulla facilisi. Nunc gravida arcu justo, a tristique sem varius nec. Curabitur sagittis blandit dignissim. Donec ullamcorper nulla vitae molestie rutrum. Ut cursus arcu vel odio congue pretium. Mauris eget ipsum vulputate, luctus urna id, semper lectus. Aenean dignissim condimentum diam bibendum tincidunt. Curabitur non ultrices tortor. | Nulla facilisi. Nunc gravida arcu justo, a tristique sem varius nec. Curabitur sagittis blandit dignissim. Donec ullamcorper nulla vitae molestie rutrum. Ut cursus arcu vel odio congue pretium. Mauris eget ipsum vulputate, luctus urna id, semper lectus. Aenean dignissim condimentum diam bibendum tincidunt. Curabitur non ultrices tortor. | ||
==Caphirian Ministry infobox== | ==Caphirian Ministry infobox== | ||
{| class="infobox toccolours" align="right" cellspacing="0" width="350px" style="padding: 0.8em 0.8em 0.8em 0.8em; margin: 0em 0em 0.75em 0.75em; background: #fcfcfc; vertical-align: middle; border-h: 1px #c6c6c6 solid; border-top: 1px #c6c6c6 solid; border-left: 1px #c6c6c6 solid; border-right: 1px #c6c6c6 solid; border-bottom: 1px #c6c6c6 solid; border: 1px #c6c6c6 solid; font-size: 85%; span: 1px #c6c6c6 solid;" | |||
| colspan="2" bgcolor="#66023C" | |||
|- | |||
| colspan="2" |<hr> | |||
|- | |||
| colspan="2" style="font-size: 10.2pt; background: #fcfcfc; text-align: center;" |'''Name'''<br>'''''Latin Name''''' | |||
|- | |||
| colspan="2" align="center" style="padding: 0em 0em 0.5em 0em; text-align: center; background: #fcfcfc;" |[[File:Flag_of_Caphiria_(Small).png|300px]]<br/><small>Flag</small> | |||
|- | |||
| colspan="2" align="center" style="padding: 0em 0em 0.5em 0em; text-align: center; background: #fcfcfc;" |[[File:Poland dummy map.png|300px]] | |||
|- | |||
| colspan="2" bgcolor="#66023C" | | |||
|- | |||
| colspan="2" |<hr> | |||
|- | |||
|'''Status''' | |||
|Province | |||
|- | |||
|'''Country'''||[[Caphiria]] | |||
|- | |||
|'''Capital'''||City | |||
|- | |||
|'''Largest City'''||City | |||
|- | |||
|'''Population'''||1,000 | |||
|- | |||
|'''Praetor''' '''(<small>Govenor</small>)'''||Machus Elvorena | |||
|- | |||
|'''Propraetor <small>(Deputy Govenor)</small>''' | |||
|Someone | |||
|- | |||
|'''Judiciary''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Area'''|| | |||
|- | |||
|'''GDP'''|| | |||
|- | |||
|'''Corcillum Representation'''||44 Senators | |||
78 Assemblymen | |||
|- | |||
|'''Geographic Zone''' | |||
| | |||
|- | |||
|'''Postal Zone'''|| | |||
|- | |||
|'''Economic Zone'''|| | |||
|- | |||
| colspan="2" bgcolor="#66023C" | |||
|- | |||
| colspan="2" |<hr> | |||
|- | |||
|} |