432
edits
Line 110: | Line 110: | ||
|— | |— | ||
|[[International Communist Party|ICP]] | |[[International Communist Party|ICP]] | ||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
! | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
! | ! | ||
Line 151: | Line 216: | ||
|} | |} | ||
===Minor parties=== | ===Minor parties=== | ||
==Historical parties== | ==Historical parties== | ||
==See also== | ==See also== |
edits