678
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 239: | Line 239: | ||
|VE | |VE | ||
|'''[[Veraise]]''' | |'''[[Veraise]]''' | ||
|Saint-Stephan | |||
|Gastineau | |||
|TBA | |TBA | ||
|- | |||
|TBA | |TBA | ||
|AM | |||
|'''[[Ante Magnum]]''' | |||
|Protinas | |||
|Pelonis | |||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|AR | |||
|'''[[Arsyra]]''' | |||
|Arcedon | |||
|Arcedon | |||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|EQ | |||
|'''[[Equetus]]''' | |||
|Sedem Regni | |||
|Sedem Regni | |||
|TBA | |||
|- | |||
|TBA | |||
|VR | |||
|'''[[Vertannia]]''' | |||
|Lantigris | |||
|Lantigris | |||
|TBA | |TBA | ||
|} | |} | ||
[[Category:Alstin]] | [[Category:Alstin]] |
edits