524
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
mNo edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
|{{flag|Aciria}} | |{{flag|Aciria}} | ||
|'''Acirie''' ([[Cartadanian language|Cartadanian]]), '''Akśiria''' (Coscivian), '''Akirien''' ([[East Gothic language|East Gothic]]), '''Asoir''' (Fhasen Gaelic), '''아치리아''' (Metzi), '''Acirnóq''' (Tierradorian) | |'''Acirie''' ([[Cartadanian language|Cartadanian]]), '''Akśiria''' (Coscivian), '''Akirien''' ([[East Gothic language|East Gothic]]), '''Asoir''' (Fhasen Gaelic), '''아치리아''' (Metzi), '''Acirnóq''' (Tierradorian) | ||
|- | |||
|{{Flagicon image|Austro-Caldera.png|size=25px}} [[Austro-Caldera]] | |||
|'''ᏑᎾᏓᎴᎩ ᎨᏒ''' ([[Indigeno-Calderan|Volin]]), '''Ceuldeland''' (Gothic), '''Meridianam''' '''Caldaria''' (Caphiric Latin) | |||
|- | |- | ||
|{{flagicon|Loa Republic}} [[Takatta Loa|Akanatoa]] | |{{flagicon|Loa Republic}} [[Takatta Loa|Akanatoa]] |
edits