1,733
edits
m (→Given names) Tag: 2017 source edit |
m (→Given names) Tag: 2017 source edit |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| Boar's heart<br>Boar's strength | | Boar's heart<br>Boar's strength | ||
| Gothic | | Gothic | ||
|- | |||
| Escut | |||
| Escuta | |||
| Shield | |||
| Burgoignesc | |||
|- | |- | ||
| Falco | | Falco |
edits