7,542
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 382: | Line 382: | ||
| 28 | | 28 | ||
| [[File:Hydrema_mine_cleaning_vehicle.jpg|150px]] | | [[File:Hydrema_mine_cleaning_vehicle.jpg|150px]] | ||
| TBD | |||
|- | |||
| {{wp|Sisu RA-140 DS} | |||
| {{flag|Burgundie}} | |||
| {{wp|Mine flail}} | |||
| 32 | |||
| [[File:Sisu_RA-140_DS_demining_vehicle_of_Finnish_Defence_Forces.JPG|150px]] | |||
| TBD | | TBD | ||
|- | |- |
edits