378
edits
m (→Overview) |
mNo edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|{{no}} | |{{no}} | ||
|{{yes}} | |{{yes}} | ||
|- | |||
|{{flag|Duamacia}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
| {{yes}} | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Eldmora-Regulus}} | |{{flag|Eldmora-Regulus}} | ||
Line 187: | Line 193: | ||
|{{yes C|}} | |{{yes C|}} | ||
|{{yes C|}} | |{{yes C|}} | ||
|- | |||
|{{flag|Duamacia}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
|{{no X|}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Eldmora-Regulus}} | |{{flag|Eldmora-Regulus}} |
edits