13,595
edits
m (→List) |
mNo edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
| {{yes|Legal}} | | {{yes|Legal}} | ||
| {{Illegal|Illegal}} | | {{Illegal|Illegal}} | ||
| Kiravian authorities will let a lot slide for a good rave. | |||
|- | |||
| {{flag|Urcea}} | |||
| {{Decriminalized|Decriminalized}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| {{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| Kiravian authorities will let a lot slide for a good rave. | | Kiravian authorities will let a lot slide for a good rave. | ||
|- | |- |