524
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
<small>(barbiturates, benzodiazepines)</small> | <small>(barbiturates, benzodiazepines)</small> | ||
!Notes | !Notes | ||
|- | |||
|{{Flag|Austro-Caldera}} | |||
|{{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
|{{Illegal|Illegal}} | |||
|{{Illegal|Illegal}} | |||
|{{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
|{{Illegal|Illegal}} | |||
|{{yes|Legal}} | |||
|{{Illegal|Illegal}} | |||
|{{Illegal|Illegal}} | |||
|{{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
|{{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
|{{Decriminalized|Medical controlled-use}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Burgundie}} | |{{flag|Burgundie}} |
edits