5,202
edits
m (→Inactive Members: Pointless section) |
m (march 10-16) Tag: 2017 source edit |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 206 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 114 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 119: | Line 119: | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
| Feb-20 | | Feb-20 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 24 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Caldera]] | |[[User:Caldera]] | ||
Line 134: | Line 134: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 18 | ||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|16 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 156: | Line 161: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Asteria]] | |[[User:Asteria]] |