5,204
edits
m (march 3-9) Tag: 2017 source edit |
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
||
(7 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1299 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 74: | Line 74: | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 206 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 205 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 150 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 114 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 77 | ||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|58 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 119: | Line 124: | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
| Feb-20 | | Feb-20 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 24 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Caldera]] | |[[User:Caldera]] | ||
Line 127: | Line 132: | ||
|22 | |22 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | |[[User:Rumahoki]] | ||
| | |Sept-2 | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 19 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] | ||
| Apr-23 | | Apr-23 | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 18 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 161: | Line 161: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Asteria]] | |[[User:Asteria]] | ||
Line 181: | Line 176: | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Nolis]] | | [[User:Nolis]] | ||
Line 196: | Line 181: | ||
| {{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}} | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
|[[User:David]] | |[[User:David]] | ||
Line 209: | Line 189: | ||
|} | |} | ||
==Results by year== | ==Results by year== | ||
*[[IxWiki:OOL/2017|2017]] | *[[IxWiki:OOL/2017|2017]] |