5,204
edits
m (april 14-20) Tag: 2017 source edit |
m (april 21-27) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1303 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 84: | Line 84: | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 164 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
Line 129: | Line 129: | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
| Feb-20 | | Feb-20 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 25 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Caldera]] | |[[User:Caldera]] | ||
Line 139: | Line 139: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}} | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 21 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] | ||
Line 189: | Line 189: | ||
| [[User:Nolis]] | | [[User:Nolis]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{BronzeLW}} | |||
| 1 | |||
|- | |||
| [[User:Olmeria]] | |||
| April-27 | |||
| {{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}} | ||
| 1 | | 1 |