5,204
edits
m (feb-4-feb10 results) Tag: 2017 source edit |
m (april 28-may 4+monthly) Tag: 2017 source edit |
||
(18 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{ | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1315 | ||
|- | |||
| [[User:Burgundie]] | |||
| Antiquity | |||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 271 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 238 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 206 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 164 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 115 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
|Jun-23 | |Jun-23 | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 94 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 80 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 77 | ||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}} | |||
|60 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 115: | Line 120: | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 40 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | | [[User:Apoll]] | ||
| | | - | ||
| {{SilverLW}}{{ | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 25 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
| Feb-20 | | Feb-20 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 25 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | |[[User:Caldera]] | ||
| | |May-23 | ||
| {{SilverLW}}{{ | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |24 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 23 | ||
|- | |||
| [[User:Puertego]] | |||
| Apr-23 | |||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 18 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 165: | Line 170: | ||
|Sept-6 | |Sept-6 | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|3 | |||
|- | |||
| [[User:FrustratedProgressive]] | |||
| Oct-22 | |||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|3 | |3 | ||
|- | |- | ||
Line 172: | Line 182: | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | |[[User:David]] | ||
| | |Nov-7 | ||
| {{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |2 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | | [[User:Nolis]] | ||
| | | Dec-19 | ||
| {{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}} | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
| [[User: | | [[User:Olmeria]] | ||
| | | April-27 | ||
| {{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}} | ||
| 1 | | 1 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==Results by year== | ==Results by year== | ||
*[[IxWiki:OOL/2017|2017]] | *[[IxWiki:OOL/2017|2017]] |