5,240
edits
m (Second October revision) Tags: Reverted 2017 source edit |
m (Third October revision) Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 89: | Line 89: | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 96 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 99: | Line 99: | ||
|[[User:Rumahoki]] | |[[User:Rumahoki]] | ||
|Sept-2 | |Sept-2 | ||
|{{GoldLW}}{{ | |{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |59 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 64 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 131: | Line 131: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 20 | | 20 | ||
|- | |||
|[[User:Caldera]] | |||
|May-23 | |||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|19 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Metzetta]] | | [[User:Metzetta]] | ||
Line 136: | Line 141: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 18 | | 18 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Patraja]] | | [[User:Patraja]] | ||
Line 164: | Line 164: | ||
| [[User:Alstin]] | | [[User:Alstin]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 7 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Fiannria]] | | [[User:Fiannria]] | ||
Line 181: | Line 181: | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|3 | |3 | ||
|- | |||
|[[User:Almadaria]] | |||
|Aug-2 | |||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|2 | |||
|- | |- | ||
| [[User:FrustratedProgressive]] | | [[User:FrustratedProgressive]] | ||
Line 209: | Line 214: | ||
|[[User:Sakartvelos]] | |[[User:Sakartvelos]] | ||
|Jul-8 | |Jul-8 | ||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 |