5,204
edits
m (Third October revision) Tags: Reverted 2017 source edit |
m (Fourth October revision) Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 69: | Line 69: | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 197 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 76: | Line 76: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 176 | | 176 | ||
|- | |||
| [[User:Corumm]] | |||
| Mar-19 | |||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 128 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
Line 86: | Line 91: | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 88 | | 88 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 96: | Line 96: | ||
|{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 78 | | 78 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
Line 109: | Line 104: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 58 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 141: | Line 136: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 18 | | 18 | ||
|- | |||
| [[User:Pelaxia]] | |||
| Feb-20 | |||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 17 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Patraja]] | | [[User:Patraja]] | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 16 | | 16 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Puertego]] | | [[User:Puertego]] | ||
Line 156: | Line 151: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 16 | | 16 | ||
|- | |||
|[[User:Rumahoki]] | |||
|Sept-2 | |||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|15 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] |