5,204
edits
m (dec 17-24) Tag: 2017 source edit |
m (dec 24-30) Tag: 2017 source edit |
||
Line 66: | Line 66: | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 948 | | 948 | ||
|- | |||
| [[User:Arcerion]] | |||
| Mar-22 | |||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 205 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
Line 71: | Line 76: | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 202 | | 202 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
Line 89: | Line 89: | ||
| [[User:Yonderre]] | | [[User:Yonderre]] | ||
| Dec-19 | | Dec-19 | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 98 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 46 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{ | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| | | 40 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Ralkern]] | | [[User:Ralkern]] |