5,246
edits
m (feb 11-17) Tag: 2017 source edit |
m (feb 18-24) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1228 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 79: | Line 79: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 202 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 75 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 116: | Line 116: | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}} | ||
| 40 | | 40 | ||
|- | |||
| [[User:Pelaxia]] | |||
| Feb-20 | |||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
| 23 | |||
|- | |- | ||
|[[User:Caldera]] | |[[User:Caldera]] | ||
Line 121: | Line 126: | ||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | |{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
|21 | |21 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Metzetta]] | | [[User:Metzetta]] | ||
Line 174: | Line 174: | ||
|[[User:Almadaria]] | |[[User:Almadaria]] | ||
|Aug-2 | |Aug-2 | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|2 | |||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|2 | |2 | ||
Line 199: | Line 204: | ||
|[[User:David]] | |[[User:David]] | ||
|Nov-7 | |Nov-7 | ||
|{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}} | ||
|1 | |1 |