5,204
edits
m (feb 18-24) Tag: 2017 source edit |
m (feb 24-march 2) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{ | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1271 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 79: | Line 79: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 203 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
Line 104: | Line 104: | ||
| [[User:Kir]] | | [[User:Kir]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 76 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] | ||
Line 161: | Line 161: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |||
|[[User:Canespa]] | |||
|Jan-24 | |||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|4 | |||
|- | |- | ||
|[[User:Asteria]] | |[[User:Asteria]] | ||
Line 174: | Line 179: | ||
|[[User:Almadaria]] | |[[User:Almadaria]] | ||
|Aug-2 | |Aug-2 | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|2 | |2 |