5,204
edits
m (september 10-16 results) Tag: 2017 source edit |
m (september 17-23 results) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 902 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 184 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
Line 99: | Line 99: | ||
| [[User:Insui]] | | [[User:Insui]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 62 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 15 | | 15 | ||
|- | |||
|[[User:Rumahoki]] | |||
|Sept-2 | |||
|{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|15 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Calinthia]] | | [[User:Calinthia]] | ||
Line 164: | Line 169: | ||
|[[User:Caldera]] | |[[User:Caldera]] | ||
|May-23 | |May-23 | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | |5 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Takatta Loa]] | | [[User:Takatta Loa]] | ||
Line 171: | Line 176: | ||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 5 | | 5 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Asteria]] | |[[User:Asteria]] |