5,246
edits
mNo edit summary Tags: Reverted 2017 source edit |
m (oct 22-28 results+oct monthly) Tags: Reverted 2017 source edit |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 93 | | 93 | ||
|- | |||
|[[User:Rumahoki]] | |||
|Sept-2 | |||
|{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|89 | |||
|- | |- | ||
| [[User:Aciria]] | | [[User:Aciria]] | ||
Line 89: | Line 94: | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
| Mar-19 | | Mar-19 | ||
| {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 83 | ||
|- | |- | ||
|[[User:Tierrador]] | |[[User:Tierrador]] | ||
Line 104: | Line 109: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW | | {{GoldLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| 55 | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[User:Kistan]] | | [[User:Kistan]] |