5,204
edits
mNo edit summary Tag: 2017 source edit |
m (feb 11-17) Tag: 2017 source edit |
||
Line 64: | Line 64: | ||
| [[User:Urcea]] | | [[User:Urcea]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{BurgLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 1216 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Arcerion]] | | [[User:Arcerion]] | ||
| Mar-22 | | Mar-22 | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 238 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Heku]] | | [[User:Heku]] | ||
Line 79: | Line 79: | ||
| [[User:Burgundie]] | | [[User:Burgundie]] | ||
| Antiquity | | Antiquity | ||
| {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{ | | {{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{GoldLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 201 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Corumm]] | | [[User:Corumm]] | ||
Line 124: | Line 124: | ||
| [[User:Pelaxia]] | | [[User:Pelaxia]] | ||
| Feb-20 | | Feb-20 | ||
| {{SilverLW}}{{SilverLW}} | | {{SilverLW}}{{SilverLW}}{{BronzeLW}} | ||
| | | 21 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Metzetta]] | | [[User:Metzetta]] | ||
Line 165: | Line 165: | ||
|Sept-6 | |Sept-6 | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|3 | |||
|- | |||
| [[User:FrustratedProgressive]] | |||
| Oct-22 | |||
| {{BronzeLW}}{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |||
|3 | |3 | ||
|- | |- | ||
Line 171: | Line 176: | ||
|{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | |{{BronzeLW}}{{BronzeLW}} | ||
|2 | |2 | ||
|- | |- | ||
| [[User:Diamavya]] | | [[User:Diamavya]] |