315
edits
mNo edit summary |
m (Added Vithinja to the list) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
| {{Yes|Yes}} | | {{Yes|Yes}} | ||
| {{Yes|Yes}} | | {{Yes|Yes}} | ||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|No}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| | |||
|- | |||
| {{flag|Vithinja}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| {{maybe|Regional}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| {{no|No}} | |||
| {{Yes|Legal}} | | {{Yes|Legal}} | ||
| {{Yes|No}} | | {{Yes|No}} |
edits