4,331
edits
m (Added Vithinja to the list) |
m (→List) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| {{no|No}} | | {{no|No}} | ||
| | | | ||
|- | |||
| {{flag|Cartadania}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| {{Yes|Legal}} | |||
| {{Yes|No}} | |||
| {{Yes|Yes}} | |||
| See [[LGBT rights in Cartadania]] | |||
|- | |- | ||
| {{flag|Kiravia}} | | {{flag|Kiravia}} | ||
Line 94: | Line 106: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
==By country== | ==By country== | ||
===Kiravia=== | ===Kiravia=== |