1,136
edits
m (→Manufacturing) Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 709: | Line 709: | ||
|Clothing, Sportswear. | |Clothing, Sportswear. | ||
|Private | |Private | ||
|- | |||
|[[Nexlora]] | |||
|[[Pelaxia]] | |||
|Defence, Shipbuilding, Engineering. | |||
|Public, State-Owned | |||
|} | |} | ||
edits