397
edits
Hendalarsk (talk | contribs) m (→Agriculture: adding HJB) |
Hendalarsk (talk | contribs) m (→Agriculture) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
|Alcoholic beverages | |Alcoholic beverages | ||
|State-owned | |State-owned | ||
|- | |||
|Nagy István Vandarhalászatok Nyrt. | |||
|[[Hendalarsk]] ([[Pentapolis]]) | |||
|Fishery | |||
|Private | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits