677
edits
m (→Presidents) |
m (→Presidents) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|Libertarian | |Libertarian | ||
|[[1716]] | |[[1716]] | ||
[[ | [[1720]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 134: | Line 134: | ||
| | | | ||
|Unionist | |Unionist | ||
|[[ | |[[1724]] | ||
[[1733]] | [[1728]] | ||
| | |||
|- | |||
|7 | |||
|'''Norman Wagner''' | |||
|{{dts|4 March 1733}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1737}} | |||
| | |||
|Unionist | |||
|[[1732]] | |||
| | |||
|- | |||
|8 | |||
|'''George Ericson''' | |||
|{{dts|4 March 1737}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1745}} | |||
| | |||
|Libertarian | |||
|[[1736]] | |||
[[1740]] | |||
| | |||
|- | |||
|9 | |||
|'''Johnathan Van Vinck''' | |||
|{{dts|4 March 1745}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1749}} | |||
| | |||
|Libertarian | |||
|[[1744]] | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits