678
edits
m (→Presidents) |
m (→Presidents) |
||
Line 95: | Line 95: | ||
|- | |- | ||
|2 | |2 | ||
|''' | |'''William Quinn''' | ||
|{{dts|4 March 1697}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1701}} | |{{dts|4 March 1697}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1701}} | ||
| | | | ||
| | |Unionist | ||
|[[1696]] | |[[1696]] | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|3 | |||
|'''Robert Stevenson''' | |||
|{{dts|4 March 1701}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1709}} | |||
| | |||
|Libertarian | |||
|[[1700]] | |||
[[1704]] | |||
| | |||
|- | |||
|4 | |||
|'''Michael Davidson''' | |||
|{{dts|4 March 1709}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1717}} | |||
| | |||
|Libertarian | |||
|[[1708]] | |||
[[1712]] | |||
| | |||
|- | |||
|5 | |||
|'''Colin Murray''' | |||
|{{dts|4 March 1717}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1725}} | |||
| | |||
|Libertarian | |||
|[[1716]] | |||
[[1725]] | |||
| | |||
|- | |||
|6 | |||
|'''William Randolph Quinn''' | |||
|{{dts|4 March 1725}}<br/>–<br/>{{dts|4 March 1733}} | |||
| | |||
|Unionist | |||
|[[1725]] | |||
[[1733]] | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category:Alstin]] | [[Category:Alstin]] |
edits