674
edits
m (→Territories) |
m (→Territories) Tag: 2017 source edit |
||
Line 333: | Line 333: | ||
|Anjiro | |Anjiro | ||
|2,771,058 | |2,771,058 | ||
|- | |||
|TBA | |||
|LO | |||
|'''[[Lorrinia]]''' | |||
|Port Dorian | |||
|Port Dorian | |||
|1,789,892 | |||
|- | |||
|TBA | |||
|BE | |||
|'''[[Beclia]]''' | |||
|Faleda | |||
|Faleda | |||
|921,516 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Alstin]] | [[Category:Alstin]] |
edits