7,068
edits
Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 336: | Line 336: | ||
| 280 (190 active/90 reserve) | | 280 (190 active/90 reserve) | ||
| [[File:THeMIS 5th generation UGV.jpg|150px]] | | [[File:THeMIS 5th generation UGV.jpg|150px]] | ||
| TBD | |||
|- | |||
| [[CTC Pelican Drone Terra-carrier]] | |||
| {{flag|Burgundie}} | |||
| TBD | |||
| 121 (87 active/34 reserve) | |||
| [[File:CTC Pelican AUAVC cropped.png|150px]] | |||
| TBD | | TBD | ||
|- | |- |
edits