4,316
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|A4 (210 × 297 mm) | |A4 (210 × 297 mm) | ||
|Caphiria uses the ISO 216 standard for all of its paper sizes. | |Caphiria uses the ISO 216 standard for all of its paper sizes. | ||
|- | |||
|{{flag|Cartadania}} | |||
|A4 (210 × 297 mm) | |||
|Cartadania uses the ISO 216 standard for all of its paper sizes. | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Faneria}} | |{{flag|Faneria}} |