378
edits
Line 54: | Line 54: | ||
|TBD/km<sup>2</sup> | |TBD/km<sup>2</sup> | ||
|$TBD billion | |$TBD billion | ||
|- | |||
|{{Flag|Caphiria}} | |||
|[[Venceia]] | |||
|6047907 km<sup>2</sup> | |||
|799294217 | |||
|126.4/km<sup>2</sup> | |||
|$54700 billion | |||
|- | |- | ||
|{{Flag|Cartadania}} | |{{Flag|Cartadania}} | ||
Line 61: | Line 68: | ||
|92.1/km<sup>2</sup> | |92.1/km<sup>2</sup> | ||
|$28500 billion | |$28500 billion | ||
|- | |- | ||
|{{Flag|Herciana}} | |{{Flag|Herciana}} |
edits