378
edits
mNo edit summary |
|||
Line 68: | Line 68: | ||
|126.38/km<sup>2</sup> | |126.38/km<sup>2</sup> | ||
|$54.7 trillion | |$54.7 trillion | ||
|- | |||
|{{Flag|Herciana}} | |||
|Messisoria | |||
|3,056 km<sup>2</sup> | |||
|290,501 | |||
|95.1/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |||
|{{Flag|Krasoa Islands}} | |||
|Ankólisar | |||
|7,252 km<sup>2</sup> | |||
|TBD | |||
|TBD/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |||
|{{Flag|Melian Islands}} | |||
|Thucydia | |||
|8.757 km<sup>2</sup> | |||
|9,724,599 | |||
|1,110.5/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |- | ||
|{{Flag|Patraja}} | |{{Flag|Patraja}} | ||
Line 82: | Line 103: | ||
|143/km<sup>2</sup> | |143/km<sup>2</sup> | ||
|$6.0 trillion | |$6.0 trillion | ||
|- | |||
|{{Flag|Pribraltar}} | |||
|Hāverma | |||
|TBD km<sup>2</sup> | |||
|485,000 | |||
|TBD/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |- | ||
|{{Flag|Qustantistan}} | |{{Flag|Qustantistan}} | ||
Line 87: | Line 115: | ||
|25,019 km<sup>2</sup> | |25,019 km<sup>2</sup> | ||
|75,276,926 | |75,276,926 | ||
| | |3,008.8/km<sup>2</sup> | ||
|$TBD | |||
|- | |||
|{{Flag|Saint Kennera}} | |||
|Port St. Kennera | |||
|TBD km<sup>2</sup> | |||
|365,000 | |||
|TBD/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |||
|{{Flag|Sydona Islands}} | |||
|23,528,230 | |||
|9,031 km<sup>2</sup> | |||
|23,528,230 | |||
|2,605.3/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |||
|- | |||
|{{Flag|Ventotene}} | |||
|Ateleta | |||
|397 km<sup>2</sup> | |||
|26,501 | |||
|66.8/km<sup>2</sup> | |||
|$TBD | |$TBD | ||
|- | |- |
edits