392
edits
Hendalarsk (talk | contribs) |
|||
Line 62: | Line 62: | ||
|Professional Basketball | |Professional Basketball | ||
|1944 | |1944 | ||
|- | |||
|{{flag|Hendalarsk}} | |||
|[[Hendalarskaras Bundesliga]] | |||
|Association Football | |||
|1931 | |||
|- | |||
|{{flag|Kiravia}} | |||
|[[Federated Football League]] | |||
|Kiravian-rules Football | |||
|1928 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Pelaxia}} | |{{flag|Pelaxia}} | ||
Line 73: | Line 83: | ||
|1903 | |1903 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits