315
edits
mNo edit summary |
m (Added Vithinja to the list) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|{{maybe|Recommended}} | |{{maybe|Recommended}} | ||
|16; 14 for legal hardships | |16; 14 for legal hardships | ||
|{{maybe|Recommended}} | |||
|- | |||
|{{flag|Vithinja}} | |||
|150 kmh | |||
|130 kmh | |||
|110 kmh | |||
|30-90 kmh | |||
|0.06<small>less in certain unions</small> | |||
| {{yes}} | |||
|{{yes}} | |||
|12 | |||
|{{yes|Required}} | |||
|{{maybe|Recommended}} | |||
|{{maybe|Recommended}} | |||
|{{maybe|Recommended}} | |||
|15 | |||
|{{maybe|Recommended}} | |{{maybe|Recommended}} | ||
|- | |- |
edits