823
edits
Hendalarsk (talk | contribs) |
m (Added provisional Yonderre-Metzetta twinnings.) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|[[Kurst]] | |[[Kurst]] | ||
|[[Alstin (City)|Alstin]], [[Alstin|United Republic]] | |[[Alstin (City)|Alstin]], [[Alstin|United Republic]] | ||
|- | |||
|{{flag|Burgundie}} | |||
|[[Estia]] | |||
|[[Collinebourg]], [[Yonderre]] | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Cartadania}} | |{{flag|Cartadania}} | ||
Line 77: | Line 81: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |{{flag|Metzetta}} | ||
|[[Ankae]] | |[[Ankae]] | ||
|[[Soleramo]], [[Aciria]]<br>[[Pressley]], [[Alstin|United Republic]] | |[[Soleramo]], [[Aciria]]<br>[[Pressley]], [[Alstin|United Republic]] | ||
|- | |- | ||
|[[Galko]] | |[[Galko]] | ||
| | |[[Spelph]], [[Yonderre]] | ||
|- | |- | ||
|[[Hanzeong]] | |[[Hanzeong]] | ||
|[[Alahuela]], [[Cartadania]]<br>[[Alstin (City)|Alstin]], [[Alstin|United Republic]] | |[[Alahuela]], [[Cartadania]]<br>[[Alstin (City)|Alstin]], [[Alstin|United Republic]] | ||
[[Collinebourg]], [[Yonderre]] | |||
|- | |- | ||
|[[Jamsu]] | |[[Jamsu]] | ||
Line 99: | Line 98: | ||
|The Ssangdosi | |The Ssangdosi | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |{{flag| | |{{flag|Urcea}} | ||
|[[ | |[[Cana]] | ||
| | |[[Collinebourg]], [[Yonderre]] | ||
|- | |||
| rowspan="2" |{{flag|Yonderre}} | |||
|[[Collinebourg]] | |||
|[[Cana]], [[Urcea]] | |||
[[Estia]], [[Burgundie]] | |||
[[Hanzeong]], [[Metzetta]] | |||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Spelph]] | ||
| | |[[Galko]], [[Metzetta]] | ||
|} | |} | ||
{{B.I.S NavBox}} | {{B.I.S NavBox}} | ||
[[Category:Bureau of International Statistics]] | [[Category:Bureau of International Statistics]] | ||
[[Category:IXWB]] | [[Category:IXWB]] |
edits