432
edits
mNo edit summary |
|||
Line 117: | Line 117: | ||
|Württemberg | |Württemberg | ||
|Spitz | |Spitz | ||
|- | |||
|19 | |||
| | |||
| | |||
|Maessen | |||
|Maessen | |||
|- | |||
|20 | |||
| | |||
| | |||
|Rhodenburg | |||
|Rhodenburg | |||
|- | |||
|21 | |||
| | |||
| | |||
|Cossenau | |||
|Cossenau | |||
|} | |} | ||
==Princedom of Auregulus== | ==Princedom of Auregulus== |
edits