432
edits
mNo edit summary |
m (→Voting age) |
||
Line 147: | Line 147: | ||
| style="vertical-align:middle;" |18 (16 for emancipated minors) | | style="vertical-align:middle;" |18 (16 for emancipated minors) | ||
| style="vertical-align:middle;" |Since 1681 | | style="vertical-align:middle;" |Since 1681 | ||
|- | |||
|{{flag|Eldmora-Auregulus}} | |||
| style="vertical-align:middle;" |17 | |||
| style="vertical-align:middle;" |Since 2015 | |||
|- | |- | ||
|{{flag|Faneria}} | |{{flag|Faneria}} |
edits