6,739
edits
No edit summary Tag: 2017 source edit |
Tag: 2017 source edit |
||
Line 170: | Line 170: | ||
||Kiritsuv Imaxaran (independent) | ||Kiritsuv Imaxaran (independent) | ||
||{{Infobox political party/seats|1|2|hex=DarkBlue}} | ||{{Infobox political party/seats|1|2|hex=DarkBlue}} | ||
|- | |||
||[[File:SuderaviaFlag.png|25px]] [[Suderavia]] | |||
||Suderav Republic Party | |||
||{{Infobox political party/seats|1|3|hex=DarkBlue}} | |||
|- | |- | ||
||[[File:VôtaskaFlag.png|25px]] [[Vôtaska]] | ||[[File:VôtaskaFlag.png|25px]] [[Vôtaska]] |