6,586
edits
m (→Member Parties) Tag: 2017 source edit |
m (→Member Parties) Tag: 2017 source edit |
||
Line 240: | Line 240: | ||
||{{Composition bar|0|3|hex=MediumSeaGreen}} | ||{{Composition bar|0|3|hex=MediumSeaGreen}} | ||
||{{Composition bar|9|317|hex=MediumSeaGreen}} | ||{{Composition bar|9|317|hex=MediumSeaGreen}} | ||
|- | |||
|rowspan=1|[[File:SuderaviaFlag.png|25px]] [[Suderavia]] | |||
||Skithanawite People's Party | |||
||OSU | |||
||{{Composition bar|3|3|hex=MediumSeaGreen}} | |||
||{{Composition bar|79|115|hex=MediumSeaGreen}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|[[File:Teal_Ensign.png|25px]] [[Thenrya]] | |rowspan=2|[[File:Teal_Ensign.png|25px]] [[Thenrya]] |