315
edits
No edit summary |
m (Added Vithinja to the list) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
| {{Unenforced|Unenforced at Raves}} | | {{Unenforced|Unenforced at Raves}} | ||
| {{Unenforced|Unenforced at Raves}} | | {{Unenforced|Unenforced at Raves}} | ||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{yes|Legal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| Kiravian authorities will let a lot slide for a good rave. | |||
|- | |||
| {{flag|Vithinja}} | |||
| {{Decriminalized|Decriminalized}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | |||
| {{Illegal|Illegal}} | | {{Illegal|Illegal}} | ||
| {{yes|Legal}} | | {{yes|Legal}} |
edits