13,703
edits
mNo edit summary |
m (→Membership) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| [[File:Flag of Nenets Autonomous District.svg|125px]] | | [[File:Flag of Nenets Autonomous District.svg|125px]] | ||
| [[Copake]] | | [[Copake]] | ||
| Full Member | |||
|- | |||
| [[File:Chenango Flag.png|125px]] | |||
| [[Chenango Confederacy]] | |||
| Full Member | | Full Member | ||
|- | |- |